Tabletki na potencję Silcontrol – opinie o nieskutecznym preparacie

Moje trudności w życiu seksualnym trwają już od jakiegoś czasu. Nie wiem dokładnie, ile czasu temu zauważyłem pierwsze symptomy, ale chyba już ze dwa lata wstecz. Mam obecnie czterdzieści jeden lat i od piętnastu lat jest żonaty. Z powodu moich kłopotów z potencją cierpię więc nie tylko ja, ale również moja ukochana kobieta. To, czego pragnę najbardziej, to zaspokojenie jej tak, jak ona sobie tego życzy i pragnie. Chcąc sprostać jej wymaganiom, a także uratować swój honor jako mężczyzny, stwierdziłem, że nie ma na co czekać i należy jak najszybciej udać się gdzieś po leczenie. W tamtym momencie głośno było o Silcontrol tabletki na potencję, dlatego od razu o nich pomyślałem. Już kolejnego dnia byłem w naszej osiedlowej aptece, by zakupić te tabletki.

Jakie opinie mają Silcontrol tabletki na potencję?

Pani, z którą rozmawiałem w okienku w aptece powiedziała, że preparat Silcontrol ma względnie dobre opinie. Dziś nie wiem, co znaczyło względnie dobre, ale wtedy zbyt się nad tym nie zastanawiałem, ponieważ chciałem jak najszybciej pozbyć się swoich problemów. Przeczytałem, co tam zawierała ulotka oraz razem z żoną przeanalizowałem skład tabletek. Mało z tego rozumieliśmy, bo przecież nie znamy się na tych wszystkich substancjach, ale zależało nam, aby sprawdzić, czy nie ma tam czegoś, na co mogę być uczulony. Byliśmy spokojni, więc zacząłem stosować zakupiony środek. Żyliśmy oboje nadzieją, że nasze łóżkowe trudności w niedalekiej przyszłości wreszcie się zakończą i znów będziemy mieli świetne życie seksualne, takie jak dawniej.

Silcontrol tabletki na potencję – dobre opinie nie znaczą, że są skuteczne

Liczyliśmy, że skoro te tabletki są popularne, to przyniosą oczekiwane efekty. Niestety po ponad miesiącu systematycznego ich stosowania, rezultatów nie było widać. Nie zmieniło się totalnie nic. Nie zauważałem, żona zresztą także, żadnej poprawy, żadnej zmiany na lepsze. Byliśmy rozgoryczeni, zawiedzeni, rozczarowani. Żona mnie ciągle pocieszała, że to nie jest koniec świata i wiem, że miała rację, jednak wtedy o tym tak nie myślałem. Miałem poczucie przegranej i wmawiałem sobie niepotrzebnie, że skoro tak znany preparat mi nie pomógł, to na pewno nic już na mnie nie zadziała. Na szczęście nie było to prawdą, jak się potem okazało. Tak więc tabletki Silcontrol odstawiłem po ponad miesiącu czasu. Chcę jeszcze podkreślić, że pomimo znajomości przeze mnie składu, środek ten uczulił mnie. Miałem dziwne krostki i odczuwałem swędzenie. Plus jest taki, że objawy te minęły wraz z odstawieniem tabletek.

Moje opinie o Silcontrol – nie polecam

Przykro mi ale na podstawie własnych doświadczeń z tym środkiem, nie polecam go kupować. Wokół znaleźć można inne, bardziej efektywne preparaty na potencję. Lepiej dłużej poszukać i zdobyć zdanie innych, niż wydawać pieniądze na coś, co i tak nam nie pomoże. Musimy patrzeć na reklamowane produkty z dystansem i pamiętać, że popularność nie oznacza od razu jakości. Nie raz jest tak, że jakieś mało znane tabletki okazują się dużo bardziej skuteczne i rozwiązują problem szybko oraz nieinwazyjnie. Postawmy więc na bezpieczne preparaty, o naturalnym składzie. Tak zadbamy o siebie, a nie sprawimy sobie jeszcze większych kłopotów.