Tabletki na potencję Silcontrol – opinie o nieskutecznym preparacie

Moje trudności w życiu seksualnym trwają już od jakiegoś czasu. Nie wiem dokładnie, ile czasu temu zauważyłem pierwsze symptomy, ale chyba już ze dwa lata wstecz. Mam obecnie czterdzieści jeden lat i od piętnastu lat jest żonaty. Z powodu moich kłopotów z potencją cierpię więc nie tylko ja, ale również moja ukochana kobieta. To, czego pragnę najbardziej, to zaspokojenie jej tak, jak ona sobie tego życzy i pragnie. Chcąc sprostać jej wymaganiom, a także uratować swój honor jako mężczyzny, stwierdziłem, że nie ma na co czekać i należy jak najszybciej udać się gdzieś po leczenie. W tamtym momencie głośno było o Silcontrol tabletki na potencję, dlatego od razu o nich pomyślałem. Już kolejnego dnia byłem w naszej osiedlowej aptece, by zakupić te tabletki.

Jakie opinie mają Silcontrol tabletki na potencję?

Pani, z którą rozmawiałem w okienku w aptece powiedziała, że preparat Silcontrol ma względnie dobre opinie. Dziś nie wiem, co znaczyło względnie dobre, ale wtedy zbyt się nad tym nie zastanawiałem, ponieważ chciałem jak najszybciej pozbyć się swoich problemów. Przeczytałem, co tam zawierała ulotka oraz razem z żoną przeanalizowałem skład tabletek. Mało z tego rozumieliśmy, bo przecież nie znamy się na tych wszystkich substancjach, ale zależało nam, aby sprawdzić, czy nie ma tam czegoś, na co mogę być uczulony. Byliśmy spokojni, więc zacząłem stosować zakupiony środek. Żyliśmy oboje nadzieją, że nasze łóżkowe trudności w niedalekiej przyszłości wreszcie się zakończą i znów będziemy mieli świetne życie seksualne, takie jak dawniej.

Silcontrol tabletki na potencję – dobre opinie nie znaczą, że są skuteczne

Liczyliśmy, że skoro te tabletki są popularne, to przyniosą oczekiwane efekty. Niestety po ponad miesiącu systematycznego ich stosowania, rezultatów nie było widać. Nie zmieniło się totalnie nic. Nie zauważałem, żona zresztą także, żadnej poprawy, żadnej zmiany na lepsze. Byliśmy rozgoryczeni, zawiedzeni, rozczarowani. Żona mnie ciągle pocieszała, że to nie jest koniec świata i wiem, że miała rację, jednak wtedy o tym tak nie myślałem. Miałem poczucie przegranej i wmawiałem sobie niepotrzebnie, że skoro tak znany preparat mi nie pomógł, to na pewno nic już na mnie nie zadziała. Na szczęście nie było to prawdą, jak się potem okazało. Tak więc tabletki Silcontrol odstawiłem po ponad miesiącu czasu. Chcę jeszcze podkreślić, że pomimo znajomości przeze mnie składu, środek ten uczulił mnie. Miałem dziwne krostki i odczuwałem swędzenie. Plus jest taki, że objawy te minęły wraz z odstawieniem tabletek.

Moje opinie o Silcontrol – nie polecam

Przykro mi ale na podstawie własnych doświadczeń z tym środkiem, nie polecam go kupować. Wokół znaleźć można inne, bardziej efektywne preparaty na potencję. Lepiej dłużej poszukać i zdobyć zdanie innych, niż wydawać pieniądze na coś, co i tak nam nie pomoże. Musimy patrzeć na reklamowane produkty z dystansem i pamiętać, że popularność nie oznacza od razu jakości. Nie raz jest tak, że jakieś mało znane tabletki okazują się dużo bardziej skuteczne i rozwiązują problem szybko oraz nieinwazyjnie. Postawmy więc na bezpieczne preparaty, o naturalnym składzie. Tak zadbamy o siebie, a nie sprawimy sobie jeszcze większych kłopotów.

6 Odpowiedzi do Tabletki na potencję Silcontrol – opinie o nieskutecznym preparacie

 1. bartek34 pisze:

  Silcontrol ma to do siebie, że jest bez recepty, więc jak najbardziej jest to duży plus. W moim wieku – 34 lata – mieć problemy z erekcją i latać po lekarzach, tłumacząc się przy okazji, dlaczego moje życie erotyczne jest mizerne, to przykre doświadczenie.

  • Juans pisze:

   Lepiej uważaj z dawkowaniu samemu takich specyfików.
   Przynajmniej lekarz przedstawi Ci wszystkie przeciwwskazania do stosowania leku, które sam mógłbyś pominąć, czytając ulotkę.
   Gdybyś sięgał po naturalne preparaty jak vigrogran, to mógłbyś sobie pozwolić na stosowanie go bez konsultacji z lekarzem, ale silendafil to już mocna substancja…

   • Kowalik K. pisze:

    Ku przestrodze!!
    Mój kuzyn właśnie nabawił się w ten sposób wtórnej impotencji. Brał viagrę bez nadzoru lekarza i przekroczył kilkukrotnie dawkę. Samemu można sobie bardziej zaszkodzić, niż możecie sobie wyobrazić!

 2. seweryn50+ pisze:

  Nie wiem, czy ktoś testował wcześniej, ale wyciąg z palmy sabałowej w połączeniu z macą, biją na głowę silcontrol. Może i to nieco inne substancje, ale nie rozumiem, dlaczego mężczyźni nie sięgają właśnie po naturalne ekstrakty. Ja sobie kupiłem i jestem szalenie zadowolony, zyskałem wiele w oczach mojej żony.
  A dodam, że w tym roku stuknęła mi 50tka, więc wcale nie jest łatwo uzyskać dobre efekty w tym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − dziewięć =