Tabletki na potencję Pharmovit Maca 4:1 – nie polecam

Od kilku lat mam problemy ze skupieniem się w pracy i w domu, zapominam o zrobieniu zakupów i umówionych wizytach. W tym roku skończę 60 lat, więc powoli zdrowie nie jest takie samo jak kiedyś. Strzykają mi kości, szybko się męczę i przez to zwyczajnie nie mam ochoty na seks. Moi koledzy, którzy są w podobnym wieku, nie mają takich problemów i cieszą się życiem. Dlatego postanowiłem poszukać w Internecie produktu, który pomógłby mi poprawić stan mojego zdrowia. Zależało mi na naturalnym preparacie i tak w moje ręce trafił suplement Maca 4:1 marki Pharmovit.

Tabletki na potencję Pharmovit Maca 4:1 – opinie o skuteczności

Podszedłem bardzo optymistycznie do tego preparatu. Producent Pharmovit obiecywał, że zatrzymam witalność, będę miał więcej energii i będę mógł cieszyć się aktywnością seksualną. Zainteresował mnie prosty skład produktu. Składnikiem aktywnym jest maca, czyli ekstrakt z korzenia pieprzycy peruwiańskiej. Poczytałem o tej roślinie w sieci, podobno używali jej już Indianie, żeby dodać sobie energii. Poprawia koncentrację i witalność, więc pomyślałem, że tak naprawdę dzięki tym tabletkom mógłbym rozwiązać moje wszystkie problemy. Cena produktu także nie była wygórowana, więc pomyślałem, że warto zaryzykować i zamówiłem Maca 4:1.

Pharmovit Maca 4:1 – nieprzyjemne efekty uboczne

Tak jak zalecał producent w treści ulotki, stosowałem suplementy regularnie, czyli 1 kapsułkę dziennie i popijałem dużą ilością wody. W opakowaniu jest 90 tabletek, więc cieszyłem się, że nie muszę zamawiać ich co miesiąc. Po miesiącu stosowania nadal nie widziałem poprawy, kości nadal mi strzykały i bolały, nadal nie miałem na nic siły, unikałem zbliżeń z żoną i nadal nie mogłem się skupić w pracy. Ale pomyślałem sobie, że może na efekty trzeba poczekać jeszcze dłużej i dalej stosowałem produkt firmy Pharmovit. Moja kondycja uległa niewielkiej poprawie, ale niestety musiałem zrezygnować z dalszego stosowania tabletek Maca 4:1. Po około siedmiu tygodniach pojawiły się problemy ze snem, praktycznie przez pół nocy kręciłem się z boku na bok. Do tej pory nie miałem problemów z zasypianiem i zaraz po przyłożeniu głowy do poduszki zasypiałem jak małe dziecko. Skontaktowałem się z moim lekarzem, który zalecił mi odstawienie tabletek i powiedział, że korzeń maca może u niektórych osób powodować takie problemy.

Muszę znaleźć lepsze tabletki na potencję

Produkt Maca 4:1 nie sprawdził się u mnie i po kilku tygodniach nie zauważyłem efektów, które obiecuje producent Pharmovit. Nie zużyłem całego opakowania ze względu na skutki uboczne, więc być może po trzech miesiącach zauważyłbym lepsze efekty działania tego suplementu. Może ma dla mnie zbyt mocne działanie, ale u kogoś innego sprawdzi się bez zarzutu. Nie zamierzałem jednak dalej eksperymentować, ryzykować zdrowiem i nie chciałem nabawić się dodatkowo bezsenności. Odtąd postanowiłem, że nie będę szukać sam preparatów w Internecie i wolę zdać się na opinie specjalisty. Porozmawiałem o moich problemach związanych z koncentracją i z kondycją z lekarzem i polecił mi stosowanie innego produktu, który jak dotąd nie powoduje u mnie bezsenności i radzi sobie z moimi kośćmi i pamięcią.