Tabletki na potencję Olimp Erekton Max – złe opinie i dobra rada

Mam przeszło sześćdziesiąt lat. Od paru miesięcy jestem na emeryturze i teraz zaczynam spełniać swoje marzenia. Jednym z nich od zawsze było zabranie mojej małżonki na weekend do Paryża. Teraz kiedy oboje mamy sporo wolnego czasu i trochę odłożonych pieniędzy bez większych przeszkód możemy spełnić to marzenie. Niemniej jednak, jak Paryż to romantyczna kolacja i upojna noc we dwoje. Z tym ostatnim mogłem mieć pewien kłopot, bo od jakiegoś czasu borykam się z problemami z potencją. Wiem, że nie jestem już najmłodszy i w moim wieku to naturalne, ale od czasu do czasu chciałbym stanąć na wysokości zadania. Niestety mój organizm zaczął się buntować.

Jak działa Olimp Erekton Max?

Szykując się do tej podróży postanowiłem znaleźć jakiś suplement diety, który usprawni moją męskość. Liczyłem na skuteczne i niedrogie leki. W sieci znalazłem produkt marki Olimp, były to Erekton Max tabletki na potencję. W jednym opakowaniu za około trzydzieści złotych znajdowało się osiem kapsułek. Już samo opakowanie i dołączona do niego ulotka jasno wskazywały, że te tabletki dedykowane są dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją i potencją. Jednym słowem ich skład i działanie miały pomóc w utrzymaniu sprawności fizycznej.

Jaki jest skład tabletki na potencję Erekton Max?

Tabletki na potencję Erekton MaxJak wczytałem się w skład tabletek, to okazało się, że trafiłem na jakąś nowszą i ulepszoną wersję zawierającą większą dawkę L-argininy. Natychmiast sprawdziłem czym jest ten składnik i okazało się, że jest to dosyć powszechnie stosowany aminokwas, który poprawia życie seksualne nie tylko u mężczyzn, ale także u kobiet. W składzie tabletek odnalazłem także sporą dawkę cynku i selenu oraz ekstrakt z żeń-szenia. Dobrze wiedziałem, że te ostatnie składniki korzystnie wpływają na męski organizm i to właściwie przekonało mnie do zakupu tych tabletek. Sprawdziłem jak je zażywać i jak byłem już z żoną w Paryżu, to wziąłem na godzinę przed stosunkiem cztery tabletki. W międzyczasie zjedliśmy kolację i miałem nadzieję, że spełnię się jako mężczyzna.

Jakie były efekty działania suplementu firmy Olimp?

Przyznam, że spodziewałem się czegoś więcej. Owszem, poczułem spore podniecenie, ale nic poza tym się nie zadziało. Niestety nie mogłem spędzić namiętnej nocy z małżonką bo tabletki jak dla mnie okazały się zbyt słabe. Byłem nieco rozczarowany tym faktem, ale dopiero później zacząłem mieć problemy z podwyższonym ciśnieniem. Nigdy nie leczyłem się na nadciśnienie, zawsze wszystkie parametry miałem w normie, a tym razem po zażyciu tych tabletek moje ciśnienie skakało. Na szczęście nic groźnego się nie wydarzyło, ale już wiem, że więcej nie sięgnę po ten suplement.

Wybierajcie suplementy na potencję rozważnie

Zawsze wydawało mi się, że takie tabletki działają i kiedy tylko będę ich potrzebować, to wystarczy udać się do apteki lub do jakiegoś specjalistycznego sklepu. Moje opinie się jednak teraz bardzo zmieniły i już dziś wiem, że zanim po raz kolejny będę eksperymentował z jakimiś lekami na potencję, to najpierw skonsultuję się z dobrym specjalistą, sprawdzę rekomendacje innych osób, porównam skład różnych tabletek i wybiorę bardziej popularne suplementy.