Tabletki na potencję Olimp Testomag – nieprzychylne opinie

Potencja – problem, który rujnuje moje życie seksualne
Od pewnego czasu cierpię na zaburzenia erekcji. Mimo, że mam już (dopiero) 40 wiosen za sobą, wciąż chciałbym czerpać radość z życia seksualnego. Jednak ostatnie czasy nie mam ochoty na seks co nie szczególnie wpływa korzystnie na relację moją z żoną.

W końcu bezradny rozpocząłem poszukiwania dobrego preparatu na potencję i ostatecznie zdecydowałem się na zakup tabletek Testomag firmy Olimp.

Testomag firmy Olimp, czy na pewno takie skuteczne?

Zachęcony pozytywnymi opiniami, narobiłem sobie wielkich nadziei na odzyskanie dawnej wersy i chęci do współżycia seksualnego. Jednak zamiast upojnych nocy nadeszły jedynie chłodne i mroźne poranki. Zanim przejdę do opisania moich doświadczeń, wspomnę o składzie oraz zaleceniach producenta.

Testomag tabletki na potencję

Testomag od strony producenta

Suplement diety w swoim składzie zawiera cynk, magnez, selen, witaminę B6 oraz ekstrakt z Ashwagandhy KSM-66. Producent zapewnia, że produkt ma wspomagać sprawność fizyczną, psychiczną i umysłową u mężczyzn. Ulotka informuje, że produkt został stworzony, aby uzupełniać u mężczyzn żyjących aktywnie magnez oraz inne wyżej wspomniane pierwiastki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Testomag – moje doświadczenia

Jednak na przeczytaniu kilkudziesięciu pozytywnych opinii w internecie cały sukces i radość z życia schowały się za kurtynę. Jak można się domyślić, historia happy endem się nie zakończyła. A więc tego samego dnia postanowiłem od razu udać się do apteki i zakupić suplement. Znalazłem go dopiero w trzeciej, gdyż rzadko suplement dostępny jest w stacjonarnych aptekach. Nie lubię tracić czasu, a szczególnie jeśli w grę wchodzą naprawdę dla mnie ważne sprawy. Tego samego dnia po kolacji zacząłem swoją kurację. Spokojnie, nie piszę swojej opinii po dwóch dniach stosowania. Mija dziś 1,5 miesiąca od stosowania tabletek Testomag, a efekty żadne.
Moje życie seksualne od ponad 3 miesięcy leży i kwiczy, a przez stosowanie nieodpowiedniego suplementu przez ostatnie kilka tygodni nie doczekałem się żadnej zmiany tego stanu. Dodam, że nie jadam obiadów w McDonald, a kolacji KFC, tak jak to ma w zwyczaju większość moich znajomych. Staram się trzymać zdrowej diety każdego dnia oraz wieczorem wyjść na spacer z psem. Oczywiście nie mówię o sporadycznych okazjach typu urodziny, grill, wesele, podczas których zdarzy mi się zjeść coś niezdrowego.

Testomag – skutki uboczne

Co więcej, po około miesiącu stosowania tabletek wystąpił u mnie problem z nadmiernym poceniem się, szczególnie w nocy i w cieplejsze dni. Od trzech dni odstawiłem suplement diety i już widzę, że pocenie zmniejszyło się. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie zdarzały mi się takie sytuację, gdyż jestem drobnej postury mężczyzną. Nie widzę sensu brania w dalszym ciągu Testomag, gdyż jego działanie jest znikome lub wręcz odwrotne niż opisuje producent na etykiecie.

Testomag Olimp – podsumowanie

Niestety, ale suplement diety Testomag firmy Olimp całkowicie mnie zawiódł. Nie twierdzę, że dla każdego mężczyzny okaże się strzałem w kolano, jednak z moich obserwacji jednoznacznie wynika, że ten produkt farmaceutyczny jest nieskuteczny. Zwiodła mnie internetowa popularność produktu oraz opinie na forach. Mam swoją nauczkę i chcę przestrzec innych mężczyzn, którzy borykają się z tym kłopotliwym problemem przed tym suplementem, gdyż szkoda życia na stosowanie nieskutecznych terapii.