Vizarsin tabletki na potencję – opinia zawiedzionego mężczyzny

Mam ponad pięćdziesiąt lat, jestem po rozwodzie i na nowo staram ułożyć sobie życie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie moje problemy z potencją. Dobrze wiem, że wiek, zła dieta oraz stres spowodował, że nie mogę być tak sprawny seksualnie jak wcześniej, ale spędzało mi to sen z powiek i udałem się do lekarza specjalisty. Ten po zrobieniu kilku rutynowych badań przepisał mi specjalny lek i stwierdził, że powinien on rozwiązać moje problemy.

Tabletki na potencję Vizarsin – opinia po rozczarowaniu

W ten oto sposób wykupiłem Vizarsin tabletki na potencję. Były to kapsułki na receptę, w jednym opakowaniu znajdowało się 12 tabletek. Oczywiście zanim zacząłem je stosować dokładnie przyjrzałem się temu co zawiera ulotka i sprawdziłem jakie mogą być skutki uboczne zażywania tego leku. Powiem, że nic nie wzbudziło mojego niepokoju, a sam fakt, że tabletek się nie połyka tylko same się rozpuszczają w jamie ustnej był dla mnie dodatkową zaletę. Nie cierpię bowiem zażywać żadnych kapsułek i sprawia mi to ogromną trudność.

Tabletki na potencję Vizarsin

Jeżeli chodzi o dawkowanie, to lekarz zalecił mi zażywanie jednej tabletki na dobę, nie wolno mi było przekraczać tej dawki. Zapomniałem jeszcze dodać, że tabletkę należało wziąć mniej więcej godzinę przed stosunkiem. Producent na ulotce wspominał jeszcze, że lek będzie skuteczny tylko wtedy jeśli u osoby zażywającej wystąpi lekkie podniecenie. Wydawało mi się, że nie będę mieć z tym żadnego problemu, bo od niedawna miałem nową partnerkę, która bardzo mocno pobudzała moje zmysły. Jeżeli chodzi o skład, to w tabletkach znajdowała się substancja o nazwie syldenafil, Nie do końca wiedziałem czym był ten składnik, ale z opakowania dowiedziałem się, że ma on wpływ na rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu.

Tabletki Vizarsin – ulotka

Na ulotce znajdowało się także wiele przeciwwskazań do zażywania tych tabletek, ale ja nie miałem żadnych chorób serca ani wysokiego ciśnienia więc mogłem je spożywać. Moje doświadczenie z tym lekiem nie było do końca dobre,a efekty trochę inne niż się spodziewałem. Tabletki zażyłem tak jak mi zalecano na godzinę przed aktywnością seksualną, na początku byłem zadowolony bo czułem jak kapsułki korzystnie na mnie działają. Moim zdaniem jednak to działanie było zdecydowanie za krótkie i miałem wrażenie, że dosłownie po kilkudziesięciu sekundach od zbliżenia tabletki nagle przestały działać. Jak łatwo można się domyślić ani ja, ani moja partnerka nie byliśmy z tego faktu zadowoleni. Nie poddałem się jednak tak szybko i po kilku dniach znowu podjąłem próbę. Tym razem przed zażyciem tabletki nie zjadłem obfitej kolacji tylko zdecydowałem się na coś lekkiego, na ulotce było bowiem napisane, że ciężki posiłek może spowolnić działanie tabletek. Niestety tym razem leki również zadziałały tylko na chwilę.

Moja opinia o Vizarsin nie jest pochlebna

W sumie zrobiłem jeszcze parę podejść do tych tabletek i dałem sobie z nimi spokój. Moje opinie i doświadczenia na ich temat są takie, że nie do końca sprawdzają się one w swojej roli. Oczywiście erekcja następuje, ale bardzo szybko mija, a co za tym idzie nie ma mowy o żadnej satysfakcji. Innym razem zamiast leków na receptę zdecyduję się na jakiś inny popularny suplement polecany przez panów w moim wieku.