Tabletki na potencję Tadalis – według mnie nieefektywny produkt

Kłopoty w łóżku i utrudnione życie seksualne znam niestety z autopsji, znam wręcz jak własną kieszeń. Odkąd zaczęły u mnie występować problemy dotyczące potencji, stałem się trochę innym człowiekiem. Najpierw nie było to aż tak utrudniające różnego rodzaju czynności, później jednak odczuwałem praktycznie stały brak ochoty na seks.

Tadalis tabletki na potencję – czy pomogą?

Psychicznie chciałem, jednak fizycznie nie byłem w stanie sprostać wymaganiom mojej ówczesnej partnerki. Przez to też się rozstaliśmy, czego tak naprawdę żałuję aż do dnia dzisiejszego… Gdybym wtedy miał takie myślenie, jak mam aktualnie, nigdy bym do tego nie dopuścił, ale trudno, stało się. Po tym rozstaniu nie mogłem sobie wybaczyć, że nie leczyłem swoich dolegliwości. Chociaż na naprawę związku było już definitywnie za późno, to i tak postanowiłem pomóc sobie jakimś środkiem, bo przecież wierzyłem, że kiedyś spotkam inną kobietę, która będzie mnie potrzebowała. Wtedy dużo mówiono o produkcie Tadalis tabletki na potencję, więc dokładnie ten produkt kupiłem jako pierwszy.

Tadalis – ulotka i skład

Ja jestem taki, że specjalnie się nie wstydzę swojego problemu, ponieważ uważam, że jest to schorzenie, jak każde inne. Z tego względu przed zakupem tabletek Tadalis podpytałem swoich kumpli i facetów z rodziny, czy znają ten preparat i ewentualnie jakie mają o nim opinie. Fakt, słyszeli o nim ale niestety  nikt z tych osób nie doświadczył do tamtej pory problemów z potencją, dlatego nie mogli mi za bardzo pomóc. Mimo to, działałem. Przed zażyciem pierwszej tabletki przeczytałem oczywiście skład, żeby nic mnie nie zaskoczyło. Ulotka zawierała też inne informacje, ale już się w tym nie zagłębiałem. Następnie stosowałem produkt zgodnie z zaleceniami  producenta. Naprawdę w tym temacie nie mam sobie nic do zarzucenia, bo wiem, że w tego typu kwestiach jestem dosłownie pedantyczny.

Czy tabletki na potencję Tadalis przyniosą efekty?

Oczekiwałem więc na efekty. Nie liczyłem, że pojawią się one od razu. Miałem świadomość, że to trochę potrwa i nie ma co się nastawiać na spektakularnie szybkie działania preparatu. Po miesiącu bez skutków stwierdziłem jednak, że coś tutaj nie gra. Wiedziałem, że rezultaty powinny już być widoczne chociaż w pewnym stopniu. Na mojej twarzy malowało się jednocześnie rozczarowanie oraz smutek. Poczułem się oszukany przez firmę zapewniającą skuteczność tego popularnego produktu. Długo żałowałem, że straciłem bezsensownie pieniądze. Przy okazji, podczas tej kuracji dostałem różowej wysypki w okolicach intymnych. Nie dość, że kłopoty z potencją nadal trwały niezmiennie, to jeszcze moje genitalia wyglądały bardzo nieestetycznie. Nie polecam eksperymentować z tymi tabletkami.

Tadalis na mnie nie działał

Podsumowując, nie jest łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie produkt zwalczający problemy z potencją. Nie jest jednak powiedziane, że to niemożliwe. Opisywane przeze mnie tabletki na pewno nie są dla wszystkich skuteczne i moja historia jest tego potwierdzeniem, ale istnieje wiele innych wyrobów. Niektóre są mniej popularne i tańsze, a okazują się dużo bardziej efektywne. Warto w oparciu o doświadczenie innych poszukać środków, które przyniosły u kogoś pozytywne zmiany.

5 Odpowiedzi do Tabletki na potencję Tadalis – według mnie nieefektywny produkt

 1. wiecznystudent pisze:

  Dawno nie widziałem tego opakowania!
  Wiele lat temu, gdy człowiek był młodszy i głupszy, w wyniku głupiego zakładu z kumplem ze studiów wziąłem raz Tadalis.
  Efekty oceniam na dobre, ale skutki uboczne…. Do tej pory boli mnie całe ciało, jak sobie przypomnę. Ból, nudności i ból. I nie, to na pewno nie był kac.

 2. Zbyycho z Pomorza pisze:

  Czy zażywał ktoś może Vigrogan?
  Coraz częściej zaniemagam w łóżku, z czym czuje się tragicznie, tym bardziej, że widzę, że moja kobieta jest zawiedziona.
  Nie wiem, czy to stres, czy już starość hehe, ale nie chcę niczego w stylu wiagry na receptę. Tadalis też odpada, bo praca ode mnie wymaga non-stop gotowości, więc na skutki uboczne nie mam czasu w grafiku.
  Vigrogran wydaje się być na tyle naturalny, że nie przyniesie niefajnych skutków.

  • Arek W. pisze:

   Że ten stąd taki w czerwonym opakowaniu? https://vigrogan.pl/ ?
   Tak mi się wydawało, że słyszałem już gdzieś tę nazwę. Mój ojciec go używał. Oczywiście od razu mi nie powiedział, dlaczego chodzi zadowolony, ale przemaglowałem się i ponoć to właśnie te tabsy.
   W zasadzie nie dziwi mnie to bo budzyganek naziemny podobno jest koooooosą na podniesienie libido.
   Hehe, sam na starość po to sięgnę pewniakiem.

   • tommas pisze:

    Nie wiem, co to Vigragron ale miałem Permen z podobnym składem i całkiem dobrze się sprawdzał gdyby nie to, że malutkie opakowanie i wysoka cena. A kup sobie i spróbuj, wtedy dowiesz się z pierwszej ręki.

    • tiger25 pisze:

     No ie do końca podobny skład.
     Permen ma wbrew pozorom całkiem ubogi… Nie ma cynku, selenu, palmy sabałowej, czy tam macy. A to… kluczowe składniki. ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięćdziesiąt siedem ÷ = pięćdziesiąt siedem