Tabletki na potencję Long Men – opinie o niedziałającym preparacie

Jestem mężczyzną w średnim wieku i mam o wiele młodszą partnerkę, która ma duże potrzeby seksualne. Choć na początku wszystko układało się pomiędzy nami świetnie, z czasem zaczęło się psuć ze względu na moje problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem. Wstydziłem się zbliżeń z partnerką i unikałem seksu. Postanowiłem zawalczyć z moim problemem i poszukać jakiegoś środka, który pomógłby mi stanąć na wysokości zadania. Chciałem wykazać się w łóżku i dać mojej partnerce więcej rozkoszy.

Tabletki na potencję Long Men – co w nich siedzi?

Moją uwagę przykuł produkt ziołowy. Long Men tabletki na potencję miały bardzo dobre opinie w Internecie. Spodobał mi się skład suplementu, w którym można znaleźć naturalne składniki. Long Men tabletki na potencję zawierają ekstrakt z buzdyganka naziemnego, z korzenia szparaga lekarskiego i ekstrakt z maca. Wszystkie te składniki mają za zadanie zwiększyć popęd seksualny, podnieść libido, dodać energii i uchronić przed przedwczesnym wytryskiem. Skoro opinie i skład są tak zachęcające, to pomyślałem, że w zasadzie nic nie tracę, a mogę wiele zyskać i zakupiłem ten suplement diety.

Co zawiera ulotka Long Men – tabletek na potencję

Ulotka zawierała informację, żeby zażyć jedną tabletkę dziennie na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Postanowiłem wypróbować działanie tego produktu podczas najbliższych igraszek. Nie zauważyłem niestety różnicy, ale nie przekreśliłem tych tabletek i postanowiłem, że będę je nadal brać przed planowanym seksem.

Tabletki na potencję Long Men

Z tym, że akurat to stanowiło dla mnie wyzwanie, ponieważ moja partnerka lubi zbliżenia znienacka, rzadko to planujemy, więc nie zawsze miałem czas, żeby wziąć tabletkę na godzinę przed, tak jak wskazuje ulotka. Przyznam, że utrudniało to całą sprawę, ukrywałem przed partnerką, że przyjmuję jakieś tabletki i nie mogłem jej powiedzieć, że musi się wstrzymać godzinę i wtedy możemy zaczynać. Kilka razy sam zaaranżowałem randki, wyjścia, po których spodziewałem się zakończenia w łóżku, więc przezornie przygotowywałem się na godzinę przed. Zauważyłem, że po tabletkach popęd jest faktycznie nieco większy, moja partnerka była zdziwiona zmianą postawy. Niestety efekty nie były do końca zadowalające ze względu na to, że suplement nie poradził sobie z przedwczesnym wytryskiem. Chociaż miałem energię i chęci, żeby współżyć, to ten problem pozostał i frustrowało mnie to jeszcze bardziej, bo chciałem w pełni cieszyć się seksem.

Tabletki na potencję Long Men – natural(nie) działają

Uważam, że opinie o produkcie są mocno przesadzone, a same tabletki przereklamowane. Long Men tabletki na potencję podnoszą libido, ale ich stosowanie według zaleceń z ulotki, jest niewygodne i efekty u mnie były niezadowalające. Tabletki na potencję nie spisały się u mnie tak jak tego oczekiwałem, ale może ktoś jest zadowolony z efektów. Postanowiłem poszukać innego produktu, który w pełni spełni moje oczekiwania i sprostam wymaganiom młodej kobiety w stu procentach. Do tego szukam preparatu, który będę mógł brać o dowolnej porze dnia, a nie na godzinę przed stosunkiem. Od tabletek oczekuję działania przez cały dzień, a nie tylko doraźnie przed, taka forma nie jest dla mnie wygodna. Dowiedziałem się, że jeden z moich kolegów ma podobny problem i ma godny polecenia produkt, więc może zdecyduję się na jego wypróbowanie i zobaczymy jak zadziała.