Tabletki na potencję Levitra – opinie po skutkach ubocznych

To chyba dla każdego mężczyzny wstydliwy problem i niestety dopadł on także i mnie. Problemy w sypialni zaczęły się niewinnie od coraz krótszego czasu stosunków, ale niestety z czasem zacząłem obserwować u siebie problemy z erekcją. Wstydziłem się przed partnerką. Chciałem jak najszybciej znaleźć rozwiązanie i znów poczuć się mężczyzną.

Opinie o tabletkach Levitra

Poszperałem co nieco w internecie i natknąłem się na reklamę preparatu Levitra tabletki na potencję. Pomyślałem wow, to na pewno mi pomoże, bo producent zapewnia o skuteczności tego leku w leczeniu zaburzeń erekcji. Krótko mówiąc, tabletki zwiększają napływ krwi do członka i wszystko wraca do normy. Przynajmniej na papierze. Moja pierwsze doświadczenie z tym lekiem nie było udane, ponieważ nie byłem w stanie osiągnąć pełnego wzwodu. Pomyślałem, że kolejnym razem na pewno będzie lepiej. Niestety. Nie było.

Niby coś się działo, ale nie w takim stopniu jak tego oczekiwałem i jak oczekiwała tego moja partnerka. Zawsze lubiliśmy te intymne chwile sam na sam, ale problemy z erekcją skutecznie mnie zniechęcały do stosunków. Pomału stawałem się sfrustrowanym facetem, który potrzebuje pomocy. Jakby tego było mało, zacząłem miewać bóle i zawroty głowy. Partnerka myślała, że stosuję doskonale znaną wśród kobiet wymówkę od zbliżeń, ale naprawdę miałem bóle. Później widziałem na stronach internetowych przeróżne opinie na temat preparatu Levitra i wielu mężczyzn również zmagała się z bólem głowy przyjmując ten lek.

Skąd się wzięły skutki uboczne?

W skład tych tabletek wchodzi substancja o nazwie wardenafil, która może być szkodliwa dla organizmu. Ulotka informuje, że wardenafil może powodować zawroty głowy oraz zaburzenia widzenia. W tym momencie wszystko stało się jasne. Czułem się potwornie rozczarowany. Czekałem na efekty, których nie było, przynajmniej nie w takim stopniu jak się tego spodziewałem, a na dodatek pogorszeniu uległo moje samopoczucie. Jeżeli o mnie chodzi, to moja przygoda z lekiem Levitra okazała się kompletną porażką. Załamałem się i straciłem nadzieję, że coś będzie mi jeszcze w stanie pomóc. Na szczęście moja partnerka była wyrozumiała i postanowiła poszukać rozwiązania problemu razem za mną. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że zaburzenia erekcji powodują u mnie poczucie wstydu i bezradności. Zarówno ona, jak i ja chcieliśmy na nowo cieszyć się sobą.

Udało się przez przypadek, kiedy odkryłem coś innego!

Natrafiliśmy na suplement regulujący problemy z potencją – Vigrogan. Nie był to przypadek, bo przyjaciółka mojej partnerki znała już ten preparat, gdyż jej mąż zmagał się z podobnym problemem do mojego. Wiedzieliśmy, że oni uporali się z tym wstydliwym kłopotem, dlatego i my wierzyliśmy, że się uda. I to właśnie było to, czego potrzebowałem. Kapsułki Vigrogan przyjmowałem zawsze dwa razy dziennie, co było znacznie wygodniejsze niż tabletki zażywane na godzinę przed zbliżeniem. To dawało mi swobodę. Nie odczuwałem stresu przed stosunkiem, a w mojej głowie nie kłębiły się myśli “zadziała czy nie zadziała“, jak to miało miejsce wcześniej. Teraz jestem szczęśliwym, pewnym siebie mężczyzną. Kiedy mamy z moją partnerką ochotę być blisko, nic już nas nie zatrzyma.