Tabletki na potencję Go Hard – zawiodłem się

Mam na karku prawie trzydzieści pięć lat. Mogłoby się wydawać, że to jeszcze wcale nie dużo i że jestem w pełni sił. Niestety już dopadły mnie problemy z potencją. Chcę się podzielić swoją historią, ponieważ być może będzie ona dla kogoś pomocna.

Go Hard tabletki na potencję, efekty uboczne kuracji

Jak to się zaczęło? Po pierwsze, coraz rzadziej mam ochotę na seks. Po drugie, gdy już ta ochota mi się przydarza i pełen ekscytacji zbliżam się do żony, po jakimś czasie cudowne chwile przemijają. Kończy się na tym, że nie potrafię utrzymać erekcji dłużej niż pięć czy osiem minut. Moja żona się denerwuje, zresztą wcale się jej przecież nie dziwię. Też by mnie takie coś irytowało i martwiło jednocześnie. Ja się tym bardzo martwię… Jest to dla mnie trudny i wstydliwy kłopot. Nigdy nie sądziłem, że będę się skarżył na tego typu dolegliwości, a jednak mnie o dotknęło i to w tak młodym wieku. Wszystko to doprowadziło mnie do takiego momentu, że zdecydowałem o siebie zadbać i rozwiązać ten problem farmakologicznie. Zakupiłem w aptece reklamowany produkt: Go Hard tabletki na potencję.

Go Hard tabletki na potencję – przereklamowany bubel

Tabletki te przykuły moją uwagę dlatego, że w danej aptece, do której wszedłem, wszędzie widniały ich zdjęcia, reklamy, ulotki na ich temat. Od razu przyszło mi do głowy, że skoro tak o nich mówią i piszą, to znaczy, że na pewno są skuteczne i przynoszą oczekiwane efekty. Zanim zakupiłem  tabletki Go Hard, pani magister zapoznała mnie z tym, jaki jest skład tego produktu oraz podała różne inne informacje. Generalnie przedstawiła mi, co podkreśla ulotka dołączona do tabletek. Czułem się dzięki temu zaopiekowany i poinformowany o wszystkim. Nie zastanawiałem się długo, kupiłem te tabletki. Stosowałem je zgodnie z zaleceniami pani z apteki. Zażywanie było regularne, systematyczne. Robiłem wszystko tak, jak należało. Niestety pomimo tego rezultaty nie pojawiały się. Po ponad trzech tygodniach zażywania produktu, odstawiłem go. Powodem tego było nie tylko to, że kompletnie nie działał na moje dolegliwości i nie przyniósł żadnych pozytywnych zmian, żadnej poprawy. Poza tym chodziło również o to, że zaczęły się u mnie pojawiać skutki uboczne tej kuracji. Po pierwsze, okropna suchość w ustach. Nie pomagało picie dużej ilości płynów, to było bardzo uciążliwe. Po drugie, przez tabletki Go Hard wręcz całkowicie przestałem już mieć ochotę na uprawianie seksu czy na inne czynności w łóżku. Po odstawieniu tego środka, sprawy te się unormowały. Ochota na seks czasem się pojawiała, tak jak przed jego stosowaniem. Suchość ust minęła. Niestety nie rozwiązałem kłopotów z erekcją, ani nie udało mi się zwiększyć swojej gotowości na zaspokojenie swoich potrzeb oraz potrzeb mojej kobiety.

Nie wierzcie reklamom Go Hard

Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałem, że dałem się złapać na głupią reklamę. Dziś skrupulatnie czytam opinie na forach internetowych dotyczące różnych preparatów, które zamierzam zakupić. Pytam także znajomych o ich zdanie, a także udaję się po jakieś informacje do specjalistów. Warto się zastanowić, czy to co popularne koniecznie musi być skuteczne. Według mnie wcale tak nie jest. Nie dajmy się naciągać i nie traćmy pieniędzy na znane ale nieskuteczne preparaty.