Tabletki na potencję Boner Max – opinie o słabym produkcie

Muszę zacząć od tego, że jestem czterdziestolatkiem z długim stażem małżeńskim. Uwielbiam swoją żoną i nawet po wielu latach małżeństwa uważam, że trafiłem na mądrą i piękną kobietę. Do niedawna nasze pożycie małżeńskie układało się całkiem dobrze. Nie mieliśmy żadnych problemów. Niemniej jednak, ponad dwa miesiące temu zacząłem mieć spore kłopoty w pracy, a to przełożyło się na moją kondycję seksualną. Okazało się, że moja męskość zawodzi w najmniej odpowiednich momentach. To właśnie dlatego też, zacząłem szukać jakiegoś rozwiązania.

Opinie o tabletkach na potencję Boner Max

Przejrzałem kilka stron w internecie i trafiłem na Boner Max tabletki na potencję. Początkowo wydawało mi się, że jest to klasyczny suplement diety, który należy spożywać regularnie. Kiedy jednak zobaczyłem jakie informacje zawiera ulotka, to już wiedziałem, że jest to środek pomocniczy na erekcję.

Boner Max na potencjęWedług producenta skład tabletek był tak skomponowany, że należało je zażywać na przykład godzinę przed stosunkiem. Potem miała zacząć się magia, a je nie miałem martwić się o swoją sprawność seksualną. Zanim jednak podzielę się z Wami swoją opinią na temat tego jak podziałały na mnie te kapsułki powiem Wam jeszcze, co znajduje się w ich składzie i jakie informacje dodatkowe można znaleźć na ulotce. Jeżeli chodzi o dokładne dawkowanie, to producent zaleca zażycie maksymalnie trzech tabletek na godzinę przed stosunkiem.

Tabletki Boner Max – skład

Co do samego składu, to w tabletkach znalazłem kilka znanych mi witamin, minerałów i mikroelementów. Do tych najbardziej rozpoznawalnych można zaliczyć żeń-szeń, którego zadaniem jest wzmocnienie i długie utrzymywanie erekcji oraz cynk, który odpowiada za prawidłowy poziom testosteronu w męskim organizmie. Pozostałymi składnikami wymienianymi przez producenta był: selen, witamina B6 oraz maca. Jakie są moje opinie na temat tych tabletek na potencję? No cóż, przyznam, że miałem spore oczekiwania. Kiedy po raz pierwszy je zażywałem, to byłem pewien, że wszystko będzie się działo tak jak na filmach. Czyli wezmę trzy kapsułki, a po godzinie będę gotowy do działania.

Boner Max mnie zawiodły

Nie wiem, czy mój stres związany z ostatnim brakiem aktywności seksualnej czy też może słabe oddziaływanie tych tabletek, ale poczułem tylko lekkie podniecenie, które potem nie przerodziło się w nic innego. Moja żona starała się mnie uspokoić i podnieść na duchu twierdząc, że następnym razem tabletki na pewno zadziałają, ale jakoś nie bardzo w to wierzyłem. Kiedy miało dojść do kolejnego zbliżenia, to znowu wziąłem zalecaną dawkę i znowu i nie odczułem żadnych zmian w organizmie. Jednym słowem, efekty nie były takie jakich się spodziewałem. Jestem trochę zawiedziony tymi tabletkami i trochę nie wiem co o nich sądzić. U mnie zwyczajnie się nie sprawdziły. Co prawda miałem nieco więcej energii, ale nic poza tym.
Już tak na sam koniec pragnę Wam powiedzieć, że liczyłem na całkowitą poprawę, ale tabletki nie spełniły swojej funkcji więc zanim następnym razem sięgnę po jakiś inny suplement, to najpierw sprawdzę opinie ekspertów i poczytam recenzję innych użytkowników.