tabletki na potencję Aura Herbals Żeń-szeń – niepochlebne opinie

Walczę z spadkiem libido od około 8 miesięcy. Wcześniej nie mogłem narzekać ani trochę na moje życie erotyczne, jednak ostatnie miesiące to prawdziwa katorga. Ciągle mam niskie libido, mimo że inne badania mam w normie. Około 3 miesiące temu, chcąc nie chcąc, sięgnąłem do internetu, aby sprawdzić jak inni mężczyźni walczą z spadkiem potencji. Co mnie zaskoczyło – jak dużo mężczyzn w wieku około 30 lat ma już z tym problem!

Jakie mam opinie na temat Aura Herbals, tabletki na potencję Żeń-Szeń ekstrakt?

Zacząłem czytać fora internetowe i zdecydowałem się w końcu na zakup ekstraktu z rośliny żeń-szeń firmy Aura Herbals. Pozytywne opinie na temat tego środka rozpływały się wzdłuż i wszerz po internetowych zakamarkach. I ja chciałem być tym szczęśliwym posiadaczem tego suplementu diety. Jednak na szybkim oddechu ulgi się skończyło.

Tabletki na potencję okazały się nie być wcale tak skuteczne jak ulotka informowała. Jednak, co spowodowało, że zdecydowałem się odstawić suplement diety po 3 miesiącach stosowania – skład produktu czy brak efektów? Brak zamierzonych rezultatów i wystąpienie nieoczekiwanych skutków ubocznych zadecydowały o zaprzestaniu spożywania tabletek.
Na początku mojej przygody z żeń-szeniem brałem 1 tabletkę dziennie tuż po śniadaniu. Początkowo faktycznie zauważyłem lekki wzrost energii, jednak nie nazwałbym tego efektem wow. Było to zwykłe lepsze samopoczucie, które gasło po upływie mniej więcej 30 minut. Do tej kwestii wrócę później, gdyż głównym zamiarem stosowania tabletek było poprawienie libido.

Co obiecuje producent Aura Herbals?

Kilka słów o przeznaczeniu środka oraz jakie efekty można uzyskać dzięki jego stosowaniu. Charakterystyka suplementu:

  • Powinien utrzymywać oraz wspierać sprawność seksualną,
  • Przyczyniać się do utrzymania energii i witalności,
  • Wspomagać prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Czy te obietnice mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Niestety, ale odkąd biorę tabletki z żeń-szeniem moje libido nie podskoczyło ani trochę. Nie mówię oczywiście, że na każdego nie zadziała, jednak nie doświadczyłem na sobie tej internetowej euforii. Po około tygodniu zacząłem brać dwie tabletki – jedną rano i drugą wieczorem. Okazało się to niekoniecznie dobrym ruchem.
Jak możemy przeczytać w ulotce, nie zaleca się łączenia kawy z żeń-szeniem. Przez co musiałem na jakiś czas odstawić na bok swój codzienny, ukochany rytuał – picie świeżo zmielonych ziaren kawy o poranku.

Aura Herbals – efekty uboczne

Z każdym razem po wypiciu kawy do śniadania pojawiały się u mnie delikatne dreszcze oraz nadpobudzenie. Było to dokuczliwe do tego stopnia, że traciłem całą koncentrację i czułem się dziwnie naenergetyzowany. Nie było to jednak coś takiego jak po wypiciu energetyka, ale takie uczucie otumanienia.
Mimo szczerych chęci, nie mogę nikomu polecić stosowania i uzyskania pozytywnych rezultatów dzięki tabletkom żeń-szeń firmy Aura Herbals. U mnie okazały się całkowitą porażką, jednak nie twierdzę, że być może na osoby młodsze nie zadziała.