Rozczarowanie tabletkami na potencję Mensil – opinie

Moje problemy z erekcją zaczęły się rok temu, miałem wtedy 35 lat. Nie były one bardzo poważne, tak twierdził lekarz, ale dla mnie były wielkim kłopotem. Na początku myślałem, że to jednorazowe, ale kiedy sytuacje, gdy mój penis nie mógł osiągnąć wzwodu zaczęły się powtarzać zrozumiałem, że czas szukać pomocy. Coraz częściej nie mogłem zaspokoić w łóżku mojej kobiety, czułem się bezwartościowy, wybrakowany. W końcu zacząłem wykręcać się od seksu, a ostatecznie całkowicie go unikać.

Opinie o rozczarowaniu tabletkami na potencję Mensil

Mensil tabletki na potencję

Za namową mojej partnerki, poszedłem w końcu do lekarza, chociaż wstydziłem się niezmiernie. Jak się okazało, niepotrzebnie, ponieważ zaburzenia erekcji przytrafiają się mężczyznom w każdym wieku. Lekarz polecił mi Mensil tabletki na potencję, dostępny w aptece bez recepty.
Możliwość zakupu Mensilu bez recepty, to w moim przypadku jeden z niewielu plusów. Rozczarowałem się tym bardziej, że przed rozpoczęciem stosowania, poczytałem opinie w Internecie i mężczyźni polecali ten lek. Jeśli chodzi o samo działanie, owszem, Mensil działa, bo przy odpowiednich pieszczotach ze strony mojej kobiety, erekcja pojawiała się i utrzymywała, umożliwiając mi odbycie stosunku.

Zbyt długi czas oczekiwania

Zawiodłem się, jeśli chodzi o czas działania, w ulotce jest napisane, że tabletki zaczynają działać po 30-60 minutach od zażycia. Większość opinii, które czytałem sugerowała, że te 30 minut jest wystarczające, by lek zaczął działać. U mnie potrzeba było aż godziny. Frustrowało mnie to, bo seks nie mógł być spontaniczny, trzeba było zaplanować, że za godzinę będziemy się kochać. Niestety, kolejnym minusem jest cena. Opakowanie zawiera tylko dwie tabletki, problem pojawił się wtedy, kiedy zacząłem mieć ochotę na seks codziennie. Jego stosowanie stało się nieopłacalne, chociaż to jeszcze byłbym w stanie przeboleć. Tym, co ostatecznie skłoniło mnie do zaprzestania zażywania Mensilu, były bóle głowy pojawiające się po jego zastosowaniu. Ulotka informuje o skutkach ubocznych i chociaż nie każdy skarży się na nie, mnie one nie ominęły.

Droga do rozwiązania mojego problemu

Niezadowolony, dalej szukałem środka, który pomoże rozwiązać moje problemy z erekcją. Podczas jednej z rozmów, znajomy polecił mi Vigrogan, który, jak przyznał, sam stosuje. Przekonywał mnie, że efekty widoczne są od razu, nie uwierzyłem, ale postanowiłem sprawdzić. Okazało się, że Vigrogan jest wyjątkowo bezpiecznym środkiem, bo jego skład opiera się na naturalnych komponentach, jak selen, cynk, czy ekstrakt z korzenia maca. Preparat ma za zadanie wzmocnić pożądanie i popęd seksualny, pobudzić produkcję nasienia i rozszerzyć naczynia krwionośne, umożliwiając osiągnięcie erekcji.
Mogę śmiało powiedzieć, że środek, który odkryłem przypadkiem i w działanie którego nie dowierzałem, odmienił moje życie. Dziś jestem w pełni sprawnym seksualnie mężczyzną, ze szczęśliwą i zaspokojoną partnerką. Vigrogan spełnił moje oczekiwania, od kiedy go stosuję, nie mam już problemu z erekcją, mogę bez przeszkód kochać się że swoją partnerką, czuję się świetnie, bo nie dokuczają mi bóle głowy, ani inne skutki uboczne a seks na nowo stał się przyjemnością.