Tabletki na potencję Olimp – nie daj się nabrać na opinie

Nigdy nie przypuszczałem, że zetknę się z tym problemem, ale niestety kłopoty ze wzwodem zaczęły dotyczyć także i mnie. Nie ukrywam, że to bardzo wstydliwy problem, który przekłada się na różne sfery życia. Nie mogłem normalnie funkcjonować, cały czas myślałem, że jestem do niczego, co jeszcze bardziej pogarszało moją sytuację. Musiałem szukać pomocy, bo tak żyć się po prostu nie dało. Natrafiłem na reklamę tabletek Olimp, Erekton Fast, które miały za zadanie przywrócenie sprawności seksualnej.

Tabletki Olimp, Erekton Fast to niepotrzebny stres

Ucieszyłem się, że znalazłem coś, co mi pomoże i z taką właśnie nadzieją zacząłem stosować Olimp, Erekton Fast tabletki na potencję. Nie chciałem się nikomu przyznać, że zacząłem stosować takie tabletki, to było mi zwyczajnie wstyd. Szczególnie nie chciałem, aby moja partnerka się o tym dowiedziała. Tabletki trzeba było zażyć na 45 minut przed stosunkiem. Tak, tabletki, bo według instrukcji należało przyjąć aż cztery! Wydawało mi się, że to sporo jak na jeden raz, ale postępowałem zgodnie z tym co nakazywała ulotka, czekając na upragnione efekty. Nikomu nie muszę tłumaczyć, że odliczanie czasu, tych 45 minut, nie było zbyt wygodne. Powodowało to przeciąganie przeze mnie dojście do sedna, w ogóle czułem się w łóżku jak na polu minowym. Seks z zegarkiem w ręku… coś potwornego. I cały późniejszy stres z tym związany, bo nie wiedziałem, czy te tabletki w ogóle zadziałają.

Teraz mogę wam powiedzieć, że nie zadziałały

Przynajmniej nie w takim stopniu, jakbym tego oczekiwał. Pojawiła się erekcja, ale niepełna i trudno ją było utrzymać. Myślałem, że spalę się ze wstydu przed moją partnerką. Czułem się strasznie i bałem się spojrzeć jej w oczy. Na szczęście moja ukochana była wyrozumiała i cierpliwa. To dodawało mi nieco otuchy. Niestety sytuacja wcześniej opisana miała miejsce nie tylko raz, ale kilkakrotnie. W końcu dałem sobie spokój z tymi tabletkami Olimp Erekton Fast. Strasznie się nimi rozczarowałem. Początkowo wydawało mi się, że naprawdę mogą mi pomóc, bo skład na pierwszy rzut oka wyglądał całkiem dobrze – cynk, selen, składniki mające pozytywnie wpływać na mój organizm. Niestety zamiast pomocy, dostałem jakiejś alergii skórnej. Okazało się, że jestem uczulony na jeden składnik tego specyfiku. Ogólnie rzecz ujmując, to był niewypał. Widziałem później wywiad w internecie z jednym z lekarzy urologów, który przestrzega przed stosowaniem takich produktów i kupowaniem co nam pierwsze w rękę wpadnie. Prawda jest taka, że koncerny medyczne szukają zarobku sprzedając specyfiki, które tak naprawdę nie są wiele warte. Przykre, ale prawdziwe.

Nie warto ryzykować kupując na oślep tabletki na potencję

Nie wiem, czy jeszcze będę szukał pomocy. Pewnie tak, bo nie chcę, aby moje życie tak wyglądało. Jednak na pewno nie kupię już pierwszych tabletek, jakie zobaczę w reklamie. To się nie sprawdza. Lepiej poczytać opinie i porozmawiać z ludźmi, którzy już mają jakieś doświadczenie w tej kwestii. Niestety prawda jest taka, że wiele tabletek jest po prostu przereklamowanych i teraz doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Następnym razem już się nie nabiorę.

4 Odpowiedzi do Tabletki na potencję Olimp – nie daj się nabrać na opinie

 1. leo_kowalski pisze:

  Nie warto kupować przede wszystkim tabletek z tak słabym składem. Erekton to zlepek przypadkowych składników, które nie wykazują właściwości na problemy z potencją… :/
  Lepiej już oddzielnie sobie łyknąć witaminę E…

 2. Riczard pisze:

  Jak lekarz usłyszał, że tu i tam nie działa jak powinno, to zalecił mi zacząć od naturalnych środków, bo młody jestem jeszcze, w gruncie rzeczy.
  Erekton słabiutki. Zero zmian po nim.
  Polećcie coś skuteczniejszego. Nadal naturalnego. 😉

 3. arek wilczak pisze:

  Nie ma się co dziwić, że jaki preparat okazał się przereklamowany… Milion reklam codziennie i weź nie zgłupiej od tych środków na wszystko.
  Dlatego polecam WAM podchodzić z dystansem do tych telewizyjnych reklam.

  Od kiedy zdecydowałem się kupować SPRAWDZONE, ale NISZOWE produkty to mam o wiele lepsze efekty. Niezależnie, czy szukam czegoś na bóle mięśni czy na potencje. Nie pozwalam, żeby to reklamy za mnie decydowały, tylko jestem świadomym konsumentem. Polecam takie podejście.

 4. noname pisze:

  Erekton takie 3/10. Lepiej te pieniądze dołożyć do jakiegoś lepszego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ sześćdziesiąt cztery = siedemdziesiąt jeden