Negatywne opinie o BigErection – kapsułkach na potencję Medica Group

Problem, o którym chciałbym napisać dotyczy wielu mężczyzn, ale nie wszyscy panowie zdają sobie sprawę z konsekwencji i nie wszyscy mają w sobie na tyle odwagi, by o tym pisać. O co dokładnie chodzi? Mam problemy z erekcją i potencją. Zaskoczeniem jest fakt, że pierwsze objawy pojawiły się u mnie w wieku trzydziestu lat. Umawiałem się wtedy z przepiękną kobietą i byłem siebie bardzo pewien. Niestety rzeczywistość zweryfikowała moją męskość i mówiąc krótko, nie stanąłem na wysokości zadania. Nie muszę chyba mówić co wtedy przeżyłem…

Opinie mężczyzny w sile wieku o kapsułkach BigErection

Po tym traumatycznym doświadczeniu, postanowiłem, że nigdy więcej nie dopuszczę do takiej sytuacji. Natychmiast zacząłem szukać środków na wzmocnienie erekcji i na poprawę potencji. Przeglądając jakąś przypadkową stronę w sieci trafiłem na produkt marki Media Group o nazwie BigErection. Były to kapsułki na potencję, więc nie za długo zastanawiałem się nad ich zakupem. Chciałem jak najszybciej rozpocząć kurację i już nie mogłem doczekać się jej efektów. W jednym opakowaniu, które dostałem było 60 kapsułek.

BigErection – ulotka i zapewnienia producenta

Ulotka wskazywała, że najlepiej jak będę je przyjmował dwa razy dziennie. Zdecydowałem, że będę robić to tuż po śniadaniu i po kolacji. Miałem nadzieję, że w ten sposób nie pominę żadnej dawki, a efekty pojawią się w miarę szybko. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tymi kapsułkami, ale bardzo chciałem ich spróbować. Jeśli chodzi o skład, to na ulotce i na stronie producenta odnalazłem następującą listę składników.BigErection tabletki na potencję
BigErection kapsułki na potencję zawierały między innymi korzenie z żeń-szenia, sarsaparilla oraz maca. Jedynym znanymi mi składnikiem był tylko żeń-szeń. Dobrze wiedziałem, że ten produkt mocno wpływa na witalność, dodaje siły i energii. Co do reszty składników, to doczytałem się jeszcze, że są one idealne na męskie problemy z potencją. Producent obiecywał następujące efekty. Po regularnym zażywaniu tabletek miałem mieć wysoką sprawność seksualną, mocne wzwody i sporą wytrzymałość.

Jakie są moje opinie?

Kapsułki zażywałem w sumie przez trzy miesiące. Dobrze wiem, że musi minąć trochę czasu zanim taki preparat zacznie wpływać na organizm i dlatego też, cierpliwie czekałem. Niestety nie doczekałem się żadnych spektakularnych efektów. Owszem, miałem większą ochotę na zbliżenia i nawet do nich dochodziło z sukcesem, ale cała akcja trwała zbyt krótko, a ja nie mogłem osiągnąć pełnej satysfakcji, a przecież liczyłem na zupełnie coś innego. Miałem mieć lepszą potencję. Jestem trochę rozczarowany i zawiedziony tymi tabletkami, a do tego, po ich dłuższym zażywaniu coraz częściej zacząłem odczuwać problemy z żołądkiem i wątrobą. Mój organizm powoli się buntował, więc przestałem brać kapsułki po trzech opakowaniach.

Kapsułki na potencję Medica Group nie działają

Reasumując moją przygodę z tymi tabletkami, to już dziś wiem, że zanim zacznę brać nowe suplementy na potencję, to najpierw sprawdzę co sądzą o nich eksperci i inne doświadczone osoby. Zdecydowanie będę wybierać kapsułki, które są rekomendowane przez specjalistów. Popytam także wśród znajomych i dopiero potem podejmę właściwą decyzję.