Navitin – opinie po zalecanym stosowaniu

navitin min

Jako sportowiec często jeżdżę na różne zgrupowania i nic nie robi mi tak dobrze, jak seks z dziewczyną po długim czasie nieobecności w domu. Moje potrzeby są na tyle rozbudowane, że pomimo różnych przygód “na boku”, najlepiej uprawia mi się seks z moją stałą partnerką. Jest w tym ważny dla nas obojga constans. Ostatnio, po moim powrocie do domu z długiego turnusu sportowego, widać było, że seks nie do końca był taki, jakiego się spodziewaliśmy. Oboje na co dzień jesteśmy zapracowani i zestresowani, więc winę widziałem w zwyczajnym zmęczeniu organizmu. Ona bardzo delikatnie dała mi do zrozumienia, że powinienem odwiedzić lekarza, jeśli sam czuję, że forma spada i coś jest nie tak. Na początku ignorowałem wszystkie sugestie, ale z czasem zakorzeniły się one w mojej głowie i coraz bardziej dawały o sobie znać. Może nie pomyślałem o wizycie w gabinecie lekarski, ale przemknęły mi przez myśl te wszystkie preparaty na potencję, tak często reklamowane w telewizji. Zawsze uważałem je za jedną wielką bujdę, ale czego się nie robi, gdy człowiek nagle stanie przed koniecznością ratowania własnego libido?

Apteka jak salon hazardu

Wybierając w sklepach internetowych leki na potencję i nie mając przy poszukiwaniach tego typu specyfików żadnego większego doświadczenia, można poczuć się jak przy ruletce.

navitin

Nigdy nie wiadomo, który środek i na ile okaże się tym najskuteczniejszym. Ja w pierwszej kolejności wybrałem navitin oraz dwa opakowania innych specyfików, tak jakby na zapas, gdyby właśnie navitin nie sprawdził się tak, jak tego oczekiwałem. Moja nadgorliwość została nagrodzona w specyficzny sposób. Było gorzej, niż się spodziewałem! Już bez tabletek miałbym lepszy seks.

Czy to możliwe, aby na sportowca leki na potencję działały niemalże usypiająco? Szukałem winy nie tylko w nadmiernej aktywności fizycznej, ale także w diecie. Postanowiłem mniej ćwiczyć między turnusami, a do tego w miarę zdrowo się odżywiać. Wiedziałem też, że jakiś dobry lek także by się przydał, tylko skąd taki wziąć, gdy wszystko działa dokładnie odwrotnie?

Z Vigroganem do seksualnego raju!

Kumpel ze zgrupowania, przy męskich zwierzeniach wyciągnął ode mnie garść informacji na temat moich zmagań z libido.

vigrogan

Całkiem na poważnie polecił mi środek o łatwej do zapamiętania nazwie Vigrogan. Kupiłem go w sklepie internetowym jeszcze tego samego dnia, gdy się o nim dowiedziałem. Gruntowna zmiana i większa ochota do seksu odczuwa się praktycznie natychmiast! Nic mnie nie usypiało, wręcz przeciwnie, czułem się tak, jakby cały świat należał do mnie i dawał mi możliwość zrobienia wszystkiego, o czym tylko zapragnę.

Mapa ciała mojej dziewczyny znowu przestała mieć przede mną jakiekolwiek tajemnice, przyjemność znowu zaczęła nam towarzyszyć w codziennych zbliżeniach. Udany seks dzięki Vigroganowi to automatycznie mniej kłótni, większa energia życiowa, większa kreatywność w łóżkowych pozycjach. Po prostu miodzio! Wiem, że na długie lata nie odpuszczę sobie tego leku. Zabieram go ze sobą wszędzie, bo jest przydatny w wielu spontanicznych i nieoczekiwanych sytuacjach!

4 Odpowiedzi do Navitin – opinie po zalecanym stosowaniu

 1. Dave pisze:

  Też stosuje navition i nic widzę żadnych efektów. Właśnie tak trafiłem na ten tekst bo chciałem znaleźć jakieś opinie ludzi używających go. Ale jak widzę nie tylko ja mam problem ze skutecznością tego środka.

 2. Erdas pisze:

  Nie martwisz się, że dziewczyna trafi na ten artykuł i przeczyta o przygodach na boku? :v

 3. Tomek pisze:

  Ktoś jeszcze stosował ten Vigrogan i może polecić?

  • Ardas pisze:

   O tak, ja używam vigroganu już od jakiegoś czasu i mogę z czystym sumieniem zarekomendować, to naprawdę fantastyczny środek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czterdzieści sześć − czterdzieści trzy =