Mój chłopak brał Zytax – opinie po słabej kuracji

Jestem w długoletnim związku i może niektórym wyda się dziwne, że będę poruszać takie tematy publicznie, ale być może moja opinia pomoże osobom, które borykają się z podobnym problemem.

Razem z chłopakiem bardzo dobrze nam się układało, w łóżku także było cudownie. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, ale w końcu padło też na nas. Mieliśmy taki okres, że wszystko zaczęło się psuć, oboje straciliśmy pracę i mieliśmy spore problemy finansowe, co oczywiście miało przełożenie na nasze relacje. Częściej się kłóciliśmy, zaczęły się ciche dni. Ostatecznie wszystko udało się jakoś ułożyć, ale z psychiką mojego chłopaka nie wszystko wróciło do normy. Wydaje mi się, że właśnie przez to pojawiły się jego problemy z potencją. Najpierw był zbyt zestresowany, a później stresował się tym, że nie jest w stanie osiągnąć pełnej erekcji.

Bardzo długo namawiałam go, żeby poszedł do lekarza. Na początku udawał, że nic się nie dzieje i samo przejdzie. W końcu się zdecydował. Doktor zalecił stosowanie suplementu Zytax.

zytax

Oboje mieliśmy nadzieję, że to rozwiąże problem. Jednak nawet regularne branie tabletek i konsultacje z kolejnymi lekarzami nie były w stanie przywrócić potencji seksualnej. Być może Zytax działał dla kogoś innego, bo wiele pozytywnych opinii znaleźliśmy w internecie, ale u nas zupełnie się nie sprawdził, więc nie możemy go nikomu polecić. Postanowiliśmy spróbować poszukiwań dobrego produktu na własną rękę. Próbowaliśmy kilka, ale także nie przynosił oczekiwanych efektów.

Vigrogan pomógł mojemu chłopakowi

vigrogan