Manforte – opinie po wielkim rozczarowaniu

W dzieciństwie oraz wczesnej młodości często chorowałem. Raz na dwa miesiące trafiałem do szpitala z powodu zbyt niskiej krzepliwości krwi. Byłem dzieckiem dość anemicznym i chudym. Dziś jestem wysokim i szczupłym mężczyzną. Potrzeby mam takie jak każdy facet. Nie zawsze sobie z nimi radziłem, głównie właśnie z powodu wcześniejszych kłopotów zdrowotnych. To, co przeżywamy w dzieciństwie, nierzadko rzutuje potem na całe nasze życie. Tak było tez w moim przypadku. Szybko stygłem, moje związki nieoczekiwanie zaczynały się kończyć. Wszystko w dużej mierze przez dość nieudany seks. Charakter mam raczej ugodowy, więc większych win w nim nie widzę. Tylko to niskie libido zatruwało mi życie. Zbyt niskiego libido nie przykryje się żadnym romantyzmem. Dziewczyny nie dadzą się już tak łatwo nabrać jak kiedyś. Chyba każdy współczesny facet mający łeb na karku ma tego świadomość. Można też eksperymentować z lekami i suplementami diety, a i tak nie osiągnie się wymaganych rezultatów.

W drodze do tego, kim jestem

Zacząłem szukać rozwiązań na swoją przypadłość. Z początku było mi głupio i dziwnie, bo jak może czuć się poważny facet proszący aptekarkę o lek na zwiększenie potencji? Spróbowałem na początku z lekiem Manforte.

manforte

Tak silnie promują go w telewizji, że po rekomendacji pracownicy apteki stwierdziłem, że na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jakież było moje rozczarowanie, gdy po kilkukrotnym zastosowaniu historia kończyła się tak samo… Czytałem wyraźnie skład – korzeń żeń – szenia,  glukoniany, żelatyna, dwutlenki – czyli w sumie to wszystko, co znajdujemy w specyfikach na potencję sprzedawanych na co dzień w aptekach oraz sklepach internetowych. Po aptekarskiej porażce stwierdziłem, ze lepiej będzie zamówić coś przez Internet. Sprzyjała temu pełna dyskrecja i brak konieczności tłumaczenia się ekspedientce z czegokolwiek. Wiedziałem, że w sklepach internetowych jest też większy wybór, niż w tradycyjnych aptekach.

Internetowa niespodzianka w postaci Vigroganu!

Po kilku dniach od złożenia zamówienia w sklepie internetowym przyszła przesyłka a wraz z nią tabletki na potencję vigrogan. Z początku nie zapałałem entuzjazmem, ale skoro coś się już kupiło, to przecież trzeba to zastosować. Jedna tabletka, potem druga – i poczułem, jakby skrzydła zaczęły mi rosnąc u nóg!

vigrogan

Poczułem się właściwie jako Hermes – posłaniec bogów greckich, on też przy nogach miał takie skrzydła! Naprawdę widzę gruntowna odmianę. Spotykam się teraz z jedną dziewczyną i dobrze jej ze mną. Widzę, że seks ją cieszy i ma ciągle rozbuchany apetyt. Ja też nabrałem większej odwagi w działaniu. To świetnie, że tabletki vigrogan przyczyniły się do tego, że właśnie stoję przed progiem prawdziwego, stałego związku. Mam nadzieję, że dalej będzie nam się w łóżku układało tak dobrze, jak teraz. Dzięki tabletkom vigrogan odnalazłem właściwą drogę do ocalenia własnego ego i szanowania własnych potrzeb emocjonalnych oraz biologicznych. Mam nadzieję, że vigrogan pomoże także innym facetom z podobnymi problemami.

 

5 Odpowiedzi do Manforte – opinie po wielkim rozczarowaniu

 1. Luis pisze:

  Do tej pory z dystansem podchodziłem do wszelkiego rodzaju supli na potencję. Nie wierzyłem, że mogą przejawiać jakiekolwiek działanie poza placebo. Jednak spróbowałem z ciekawości ManForte, gdy się moje problemy z potencją nasiliły i jestem całkiem mile zaskoczony. Myślę, że to robota tych naturalnych składników. Przy swoim lekkim niedomaganiu, a nie poważnych problemach zdrowotnych naturalne składniki w pełni spełniają swoją rolę. Jednak bez promocji te tabletki są nieco zbyt drogie.

 2. Dj M. pisze:

  Vigrogran kolorem trochę przypomina Viagrę, czy on zawiera taką samą substancję jak Viagra?

  • ricky pisze:

   Wydaje mi się, że daleko mu do składy Viagry. Vigrogran raczej poszedł w naturalny skład. Ja dostałem tabletki, które miały w składzie przede wszystkim ekstrakt z macy, które właśnie ponoć świetnie wpływają na potencję i płodność. Do tego l-arginina, cynk, selen i jakiś ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemdziesiąt pięć ÷ = osiemdziesiąt pięć