Kapsułki na potencję SupraMen – opinia po kuracji

Jeszcze parę lat temu wydawało mi się, że problemy z erekcją przydarzają się tylko panom w starszym wieku. Był to dla mnie zupełnie normalny proces związany ze starzeniem się. Jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy w wieku niespełna czterdziestu lat okazało się, że sam mam problemy z potencją. Razem z żoną od paru lat staramy się o dziecko i jak na razie nic z tych starań nie wynika. Przyznam, że jestem trochę zestresowany tą sytuacją, a co za tym idzie nie mogę osiągnąć pełnego spełnienia.

Czy kapsułki na potencję SupraMen działają?

W tajemnicy przed żoną zacząłem szukać różnych specjalistycznych produktów i w końcu trafiłem na SupraMen kapsułki na potencję. Przyznam, że cena tych tabletek zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Do tej pory myślałem, że suplementy nie mogą kosztować więcej niż kilkadziesiąt złotych. Niemniej jednak, uznałem, że skoro kapsułki są tak drogie to może przy okazji będą skuteczne? Dla mnie najważniejszy był fakt, że tabletki korzystnie działały na potencję, ale ich zażywanie miało także poprawić jakość mojego nasienia.

Supramen tabletki na potencję

Ulotka zawierająca podstawowe informacje mówiła także o tym, że zawarte w tabletkach składniki poprawiały gospodarkę hormonalną i regulowały poziom testosteronu, a jak wiadomo ten ma ogromny wpływa na potencję i na możliwość prokreacji. Jeżeli chodzi o sam skład to z ulotki doczytałem się jeszcze, że w kapsułkach występują między innymi: witaminy E i D, L-karnityna, inozytol, cynk oraz ekstrakt z owoców pomidora. Nie jestem specjalistą o tych składników i nie bardzo wiedziałem jak mają one wpłynąć na moje problemy z męskością, ale ufałem, że wszystko pójdzie zgodnie z moją myślą i znów będziemy mogli z żoną rozpocząć starania o dziecko.

Opinie o SupraMen – kapsułkach na potencję

Nie zwracałem uwagi na opinie innych osób, nie porównywałem składu tych tabletek z innymi preparatami tylko zacząłem go regularnie przyjmować. Według zaleceń producenta miałem to robić dwa razy dziennie po dwie tabletki. Przyjąłem strategię łykania kapsułek tuż po śniadaniu i po kolacji. Dzięki temu nie pominąłem żadnej dawki. Muszę jeszcze powiedzieć, że w jednym opakowaniu było 120 tabletek, które wystarczyły mi jeden miesiąc. Jak zużyłem to jedno opakowanie i jak nie widziałem u siebie jeszcze żadnych efektów, to postanowiłem dać kolejną szansę tym tabletkom i znowu kupiłem jeszcze jedną taką samą porcję. Jaki był efekt po dwóch miesiącach przyjmowania tych kapsułek? Niestety, ale muszę stwierdzić, że żadnych spektakularnych efektów nie odczułem. Być może miałem trochę więcej energii do działania, ale nie wiem czy była to zasługa tabletek czy może zbliżającej się wiosny. Co do problemów z potencją, to dalej zdarzały mi się one od czasu do czasu, więc nie mogę powiedzieć, że suplement dał mi to czego oczekiwałem. Muszę także wspomnieć, że w trakcie kuracji miałem także delikatne skutki uboczne w postaci bólu żołądka.

Nigdy więcej kapsułek SupraMen

Na koniec powiem jeszcze tylko, że jak następnym razem zdecyduję się na zakup tabletek na potencję, to najpierw popytam wśród znajomych, sprawdzę opinie, rekomendacje i oceny innych osób i dopiero na tej podstawie coś wybiorę.