Kapsułki na potencję HIMALAYA Wellness Tribulus – opinia i rozczarowanie

Jestem emerytem i ogólnie cieszę się dobrym zdrowiem. Nie mam jakichś większych kłopotów, ale od dłuższego czasu narzekam na problemy z potencją. Dobrze wiem, że mój wiek sprzyja różnym komplikacjom i doskonale to rozumiem, ale od czasu do czasu chciałbym jeszcze poczuć się jak prawdziwy mężczyzna. Będąc w sanatorium i rozmawiając z moimi kolegami o problemach z potencją wspólnie doszliśmy do wniosku, że przydałby się jakiś dobry suplement diety, który by nam pomógł.

Opinie o kapsułkach na potencję HIMALAYA

W taki właśnie sposób zakupiłem sobie w aptece HIMALAYA, Wellness Tribulus kapsułki na potencję. Od razu moją uwagę zwróciło ładne opakowanie, a ulotka uspokoiła mnie, że bez większych trudności będę mógł spożywać te tabletki w postaci jednej kapsułki dziennie. Miałem to robić tuż po posiłku. Jako, że nie zawsze jem kolację, zdecydowałem się, że najlepszą porą na przyjmowanie tabletek będzie śniadanie. W jednym opakowaniu miałem 60 kapsułek więc kuracja miała wystarczyć mi na dwa miesiące. Biorąc pod uwagę przystępną cenę, nie wahałem się zbyt długo tylko od razu zdecydowałem się na rozpoczęcie kuracji.  Wellness Tribulus Himalaya na potencję

Skład kapsułki na potencję HIMALAYA

Jeśli miałbym przytoczyć skład tabletek, to z tego co pamiętam, to znajdował się w nich ekstrakt z owoców Tribulus. Nie wiem dokładnie czym jest ten owoc i jakie ma właściwości, ale uznałem, że skoro jest on głównym składnikiem kapsułek, to musi korzystnie wpływać na męski układ rozrodczy. W składzie znalazłem także kilka innych substancji pomocniczych, a jeśli chodzi o przeciwwskazania do zażywania tych kapsułek, to nie miałem z tych żadnych oporów. Jak już wcześniej wspomniałem, tabletki kupiłem w aptece, więc nie martwiłem się o to, czy będą one bezpieczne dla mojego zdrowia. Wydawało mi się, że jest to logiczne. Co do samego przyjmowania kapsułek, to jak dla mnie, to były one zbyt duże. Zazwyczaj mam trudności z połykaniem sporych pastylek, ale jakoś się przemogłem i dokładnie przez całe dwa miesiące regularnie je spożywałem.

Jakie były efekty zażywania kapsułek Wellness Tribulus?

Trochę trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo prawdę mówiąc nie zauważyłem nic nadzwyczajnego. Z reguły jest pozytywnie nastawiony do takich nowinek i wierzę, że mają one korzystny wpływ na organizm. Jeśli chodzi o moje problemy z potencją, to nie do końca te tabletki sprawdziły się w swojej roli. Liczyłem chyba na coś więcej. Wydawało mi się, że jeżeli przez dłuższy czas będę je zażywać, to po prostu znowu będę mógł bez problemów spełniać się jako mężczyzna. Miałem kilka prób, ale nic nadzwyczajnego z tego nie wyszło.

Wellness Tribulus – brak efektów

Jeśli miałbym podsumować swoją przygodę z tymi kapsułkami na potencję, to powiedziałbym, że nie przynoszą one żadnych skutków ubocznych, ale także nie dają żadnych innych efektów. Nie miałem więcej energii niż zwykle, a moje problemy z potencją były na takim samym poziomie jak tuż przed suplementacją. Dziś już wiem, że zanim kupię sobie kolejny taki preparat, to nie będę polegać tylko na sobie, ale przede wszystkim postaram się znaleźć produkt rekomendowany przez specjalistów i mający dobre opinie wśród osób, które go zażywają. Jednym słowem wybiorę coś popularnego i skutecznego.